FUNNY FOOD

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 169,8 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Elamin
Funny Food, çocukların hem eğleneceği hem de eğitim göreceği kaliteli bir mobil uygulamadır.

2 ile 5 yaş arası çocukların anlayabilecekleri düzeyde mini oyunlar üzerine kurulan Funny Food, hem eğitici hem de eğlendirici özellikleri ile dikkatleri üzerine topluyor. Çocukların eğitici oyunlar eşliğinde teknoloji ile tanışmaları sağlıkları ve kişisel gelişimleri açsından oldukça önemlidir. Bu sebeple ebeveyn olarak onları sağlıklı bir şekilde büyütmek isterseniz oyun oynamam alanlarını kısıtlamayın.

Aksine büyütün ve gelişimlerini seyredin. Fakat her şey kontrol altında olacak şekilde dizayn edin. Funny Food mobil oyununu hem kız hem de erkek çocuklar için özel içerikleri içeriyor. Oyuna sahip olmak için iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirmeniz gerekiyor. Noel konsepti ile tasarlanan Funny Food yeni eğlence odağı olacak. 

Çocuklar, animasyonlu karakterler, keyifli müzik ve bir Noel ağacıyla eğlenilecek. Çocuklarınızı oynarken mantıksal düşünme ve yaratıcılık, hayal gücü, dikkat ve ince motor becerilerini geliştirecek. Büyürken gelişim gösteren duyularını eğitici oyunlar ile desteklemek onları hem eğlendirecek hem de eğitecektir.

Yaratıcılık kabiliyetleri ve hayal gücü artan çocuklar çevresinde olup bitene karşı çok daha duyarlı olacaklar. Eğlenceli oyun karakterleri, gelişmiş oyun teması ve eğlenceli müzikler eşliğinde sevimli minikler asla sıkılmayacaklar. Oyunda vakit geçirmek için akıllı cep telefonunuzun internet bağlantısının olmasına gerek yoktur. 

FUNNY FOOD indir